Beşiktaş'tan flaş Abdullah Avcı açıklaması

Beşiktaş'tan Abdullah Avcı konusunda ilk açıklama geldi. Medipol Başakşehir ile yollarını ayıran deneyimli teknik adamın birkaç gün içinde Beşiktaş tarafından

Beşiktaş'tan flaş Abdullah Avcı açıklaması 30 May 2019 23:53 97 Okunma

Başkanı Fikret Orman, katıldığı iftarda hakkında açıklamalarda bulunarak, "Herkes beklenti içerisinde ama Abdullah Avcı konusunda oluşmuş bir şey yok. Beşiktaş'ta olmasını ister miyim, isterim" dedi.

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri , bu akşam bir iftar yemeği verdi. İftara Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah beyazlı yöneticiler, kongre üyeleri ve spor camiasından çok sayıda isim katıldı.

Yemek öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Fikret Orman, ile yollarını ayıran Abdullah Avcı hakkında konuştu. Orman, herkesin beklenti içerisinde olduğunu belirterek, "Abdullah Avcı konusunda oluşmuş bir şey yok. Kendisi benim yakın dostumdur. Çok da beğendiğim bir hoca. Olmasını isterim. Yönetim kurulunda tartışmıştık, Abdullah Hoca da önde gelen isimlerden bir tanesiydi. Bu iş bugünden yarına bitirilmesi gereken bir iş değil. Eğer bütün konular açıklığa kavuşursa açıklaması yapılır ama şu anda 'Hayırlı olsun' denilecek bir durum yok açıkçası. Abdullah Avcı'nın benimle bir görüşmesi olmadı. Ben zaten prensip itibarıyla teknik direktörlerle, futbolcularla para konuşmam. Yöneticilerimiz görüşüyor. Abdullah hoca mülayim bir insan. Para konusunda küçülecek bir karakteri yok. Abdullah Avcı'yla 3 yıllık bir sözleşme için konuşuyoruz. Artı olarak opsiyonu olabilir ama öncelik benim başkanlık sürem olan 3 yıl. Bu konu herhalde bayrama gitmeden netleşir. Abdullah hocanın oyuncu getireceği de palavra. Daha kendisi gelmedi ki oyuncu getirsin. Beşiktaş'ta olmasını ister miyim, isterim" diye konuştu.


AHMET ÜRKMEZGİL'İN AÇIKALAMALARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

Yorumlar